Dla Rodzin

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeba czegoś specjalnego, żeby mieszkanie stało się domem. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby Triton Park oferował Tobie i Twojej Rodzinie wszystko, co niezbędne, aby czuć się jak u siebie - komfortowo i bezpiecznie.

W samym sercu Triton Park mieści się zamknięty, monitorowany dziedziniec o pow. 1 ha, w który wkomponowano dwa oczka wodne, plac zabaw oraz ponad sześć tysięcy roślin czyniąc to miejsce prawdziwą oazą zieleni.

Na terenie ogrodu na spacerowiczów czekają ławeczki, które razem z systemem zewnętrznych lamp zapewniają kameralną, oświetloną przestrzeń o każdej porze dnia i nocy.
 
Zachęcamy do odwiedzenia osiedla Triton Park wspólnie z rodziną - żebyście mogli razem poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca.

Triton Park znajduje się na Ochocie, przy ulicy Grójeckiej 194, dzięki czemu zaledwie trzykilometrowy dystans dzielący osiedle od Centrum Warszawy można pokonać w dziesięć minut. W bezpośredniej okolicy Triton Park znajdują się liczne żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, przychodnie i poradnie zdrowia, szpitale, ośrodki kultury, place zabaw oraz kryte baseny. Wszystko to sprawia, że osiedle może ubiegać się o miano najlepiej położonej, stołecznej nieruchomości.
  
Ogród Triton Park jest unikatowym rozwiązaniem architektonicznym - mieści się bowiem powyżej poziomu ulicy. Dzięki ulokowaniu go na wysokości pierwszej kondygnacji, wewnętrzna przestrzeń Triton Park pozostaje niedostępna dla osób niepowołanych. Dzięki podniesieniu dziedzińca, stworzono przestrzeń dla podziemnego parkingu gwarantującego mieszkańcom i ich gościom sprawne garażowanie aut. Wszystko cicho i bezpiecznie.
 
Pośród wielu dostępnych układów pomie- szczeń i powierzchni mieszkań, Triton Park oferuje także przestrzeń stworzoną specjalnie z myślą o potrzebach rodziny. Familijne apartamenty charakteryzują się dopasowanym do wymagań rodziny, optymalnym rozmieszczeniem pokoi, a duże okna gwarantują słońce o każdej porze roku. Całości dopełnia widok na rozpościerającą się tuż za terenem Triton Park Park Szczęśliwicki, który umożliwi obserwowanie dzień po dniu zmieniającej się wraz z porami roku przyrody.